betclic

Trener Swansea: Chcemy grać tak, jak z Arsenalem

Ostatnia aktualizacja: 16/10/16 12:22, Komentarzy: 1

0
1
Fot. YouTube

Swansea City przegrało na wyjeździe z Arsenalem 2:3 w sobotnim meczu Premier League. Bob Bradley, który zadebiutował jako menedżer "Łabędzi", był zadowolony z kilku rzeczy, ale rozczarowany wynikiem.

- Na koniec jestem rozczarowany, ponieważ przegraliśmy. Jednak uważam, że zawodnicy czują, iż w tygodniu dobrze trenowaliśmy. Jeśli spojrzymy na pozytywy w tym spotkaniu i będziemy to kontynuować, to jest szansa, abyśmy stali się naprawdę dobrą drużyną - powiedział Bradley, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Oczywiście, jeśli tak się stanie, to będziemy zdobywać punkty. Nie spodziewam się, aby nasi kibice byli zadowoleni po tym spotkaniu. Możliwe jednak, że podobnie jak ja, zobaczyli w tym meczu kilka rzeczy, które im się podobały - dodał.

- Nikt z nas nie jest po tym spotkaniu zadowolony, nie ma takiej możliwości. Jednak jeśli spojrzymy na to, co działo się na murawie, to można powiedzieć, że takiej gry potrzebujemy. W taki sposób możemy grać i na takiej mentalności możemy się zbudować - stwierdził.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 7174
Oceny: +20331
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
19.10.2016 / 09:44:18
No ale w sumie fajny to był mecz.

Tabela