betclic

Trener Termaliki: Odrobiliśmy lekcje, ale straciliśmy punkty

Ostatnia aktualizacja: 21/04/16 10:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Szkoleniowiec Termaliki Bruk-Bet Piotr Mandrysz pochwalił swoich podopiecznych za postawę w meczu z Koroną Kielce (0:0), ale żałował zmarnowanej okazji z końcówki zawodów, która mogła dać ekipie z Małopolski komplet punktów.

- To był trudny mecz. Takiego też się spodziewaliśmy. Korona przyjechała osłabiona. Zagrała podobnie jak w poprzednim spotkaniu z nami. Szukała szans po odbiorze piłki i kontrach - stwierdził Mandrysz cytowany przez oficjalną stronę Termaliki.

- Nie pozwoliliśmy rozwinąć skrzydeł gościom. Odrobiliśmy lekcje, dotyczyło to też stałych fragmentów gry, po którym ostatnio straciliśmy bramkę. Po tym meczu pozostaje niedosyt - podkreślił opiekun "Słoni"

- Mieliśmy przewagę, stworzyliśmy kilka niezłych sytuacji. Po akcji Dawida Plizgi z Tomaszem Foszmańczykiem, Wojtek Kędziora miał piłkę meczową. Do tej pory w takich sytuacjach stawiał pieczęć. Tym razem nie trafił - żałował trener drużyny z Małopolski, która w poniedziałek uda się do stolicy regionu.

- Czeka nas spotkanie z najlepszą, moim zdaniem drużyną, grupy spadkowej czyli Wisłą Kraków. Chcemy tam powalczyć i zagrać dobra piłkę. Może dzięki temu uda nam się odrobić punkty, które straciliśmy - podsumował Mandrysz.

(za termalica.brukbet.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela