betclic

Trener Torino: Z Juve idziemy na całość

Ostatnia aktualizacja: 30/10/15 14:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Вячеслав Евдокимов, wikicommons

Menedżer Torino FC Giampiero Ventura przed sobotnimi derbami stolicy Piemontu z Juventusem zapowiada walkę o pełną pulę.

Obie drużyny przystąpią do tej prestiżowej konfrontacji w niezbyt dobrych nastrojach. "Byki" z Kamilem Glikiem w składzie w środę w dramatycznych okolicznościach tylko zremisowały u siebie z Genoa CFC 3:3, natomiast "Stara Dama" uległa na wyjeździe US Sassuolo Calcio 0:1.

- Stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, żeby wygrać, dużo widziałem pozytywnych rzeczy, ale musimy ulepszyć jeszcze wiele aspektów naszej gry. Teraz myślę jednak już tylko o derbach i o tym jak poprawić naszą grę - przyznał Ventura cytowany przez "Radio Rai".

- Derby będą dla nas wyjątkowo odczuwalnym spotkaniem. Idziemy jednak na całość. Zagramy najlepiej jak potrafimy. To będzie jednak tylko kolejny etap naszej podróży. Musimy przede wszystkim nadal ciężko pracować - podkreślił opiekun "Byków".

Torino FC przed sobotnią konfrontacją z Juventusem zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli i ma trzy punkty przewagi nad dwunastą w klasyfikacji "Starą Damą".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela