betclic

Trener Ukrainy: Atmosfera w naszym zespole była zła

Ostatnia aktualizacja: 21/06/16 21:19, Komentarzy: 1

0
1
Fot. katatonia82, Shutterstock

Mychajło Fomienko ocenił kompletnie nieudane dla Ukrainy mistrzostwa we Francji.

Ukraina zakończyła udział w Euro 2016 w fazie grupowej bez choćby jednego punktu czy gola.

Na tym turnieju zdobyliśmy kolejne doświadczenie i to coś bardzo cennego, zarówno dla piłkarzy, jak i sztabu trenerskiego. Musimy radzić sobie w trudnych momentach i iść wciąż do przodu – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Ukrainy cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

Za postawę Ołeksandra Zinczenki podziękowania należą się trenerom, którzy go wyszkolili. Po dzisiejszym meczu nie mam swoim zawodnikom nic do zarzucenia. Ciężko pracowali, dodając do tego umiejętności i wyszkolenie techniczne - stwierdził.

Na razie nie mogę odpowiedzieć na pytania o mojej przyszłości w reprezentacji Ukrainy. Gdy brakuje dobrych rezultatów, najpierw trzeba dokładnie przemyśleć i przeanalizować sytuację - zaznaczył 67-letni szkoleniowiec.

Chciałbym wyrazić swój szacunek dla zawodników, którzy bardzo dużo zrobili dla ukraińskiego futbolu. Wielu starszych zawodników nie mogło pojechać na turniej, między innymi Ołeh Husiew. W większym wymiarze nie mógł też zagrać Anatolij Tymoszczuk - przyznał.

Po zakończeniu rozgrywek ligowych pomiędzy piłkarzami Dynama Kijów, Dnipra Dniepropietrowsk i Szachtara Donieck doszło do przykrych incydentów. Już po meczach towarzyskich widzieliśmy, że atmosfera w zespole nie jest dobra, co niestety potwierdziło się we Francji - zakończył Mychajło Fomenko.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1339 dni
Ilość komentarzy: 7956
Oceny: -8871
22.06.2016 / 04:35:25
No tak,najlepiej zwalic na zla atmosfere,a jak tam trawa?