betclic

Trener Wisły do Brożka: Pawełku, jesteśmy razem

Ostatnia aktualizacja: 05/03/16 10:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Wisła Kraków zremisowała na własnym stadionie 1:1 z Piastem Gliwice w meczu 26. kolejki Ekstraklasy. Trener "Białej Gwiazdy", Marcin Broniszewski powiedział po spotkaniu, że podział punktów nie jest dla jego drużyny satysfakcjonujący – poinformowano na portalu krakowskiego klubu.

– Remis na pewno nas nie cieszy. Graliśmy o pełną pulę. W ostatnich minutach zdobyliśmy gola, a potem mieliśmy świetne okazje. Liczy się jednak to, co w sieci. Zdobyliśmy tylko jedną bramkę. Dopisaliśmy sobie jeden punkt i wszyscy jesteśmy rozczarowani
– powiedział Broniszewski.

Bramkę dla gości strzelił trzy minuty przed przerwą Josip Barisić. Wynik na 1:1 ustalił w 81. minucie meczu, Boban Jović. Gospodarze mogli w doliczonym czasie gry, strzelić jeszcze jednego gola, ale rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Brożek.

– Przed meczem do wykonywania rzutów karnych zgłosił się Paweł Brożek. Mieliśmy już w tym sezonie taką sytuację, że do rzutu karnego podszedł niewyznaczony zawodnik i źle się to skończyło. Karny to loteria i teraz to my mieliśmy pecha – dodał trener Wisły.

- Pawełku, jesteśmy razem - tym razem ci się nie powiodło, ale następnym razem ci się powiedzie, zobaczysz - mówił Broniszewski.

Po raz pierwszy w drużynie z Krakowa zagrał Peter Brlek. 22-latek pod koniec lutego przeszedł do Wisły ze Slavena Belupo.

– Peter na początkowo grał nerwowo, ale wszyscy mieliśmy nerwowe momenty. Prosiłbym, żeby dać mu chwilę czasu, a Brlek pokaże, że jest super piłkarzem
– zaznaczył Broniszewski.

– Moja przyszła rola w klubie nie jest zależna tylko ode mnie. Wszystko zależy od Zarządu i Rady Nadzorczej. Jeżeli zostanie podjęta decyzja, że mam poprowadzić trening, to go poprowadzę. Jeżeli nie, to nie będę tego robił. Mam podpisany kontrakt trenerski i trenerskie kompetencje są przeznaczone dla mnie. Nie ja tu decyduję
– zakończył szkoleniowiec krakowskiego klubu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela