betclic

Trener Wisły Płock: Jeden punkt jest wszystkim, co mogliśmy osiągnąć

Ostatnia aktualizacja: 20/08/16 10:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Przy naszej dzisiejszej dyspozycji ofensywnej jeden punkt jest wszystkim, co mogliśmy osiągnąć - mówi Marcin Kaczmarek, trener Wisły Płock, po bezbramkowym remisie we Wrocławiu.

Na pomeczowej konferencji prasowej opiekun płocczan nie mówił wiele. - Komentarz będzie krótki - myślę, że przy naszej dzisiejszej dyspozycji ofensywnej jeden punkt jest wszystkim, co mogliśmy osiągnąć. Patrząc na brak argumentów na połowie przeciwnika, to mogę pochwalić chłopaków za postawę w defensywie. Zagraliśmy drugi mecz bez straty bramki. Szanujemy ten punkt, biorąc pod uwagę przebieg starcia - stwierdził opiekun beniaminka cytowany przez oficjalną witrynę dolnośląskiej ekipy.

- Z przebiegu meczu remis odzwierciedla to, co się działo na murawie. W drugiej połowie Śląsk miał więcej z gry, ale sytuacji bramkowych było bardzo mało. Ten pojedynek nie był najwyższych lotów - dodał.

Kaczmarek został również zapytany o zmiany, jakich dokonał w tym starciu: - Wprowadzając Arka Recę liczyłem, że po przechwycie będziemy w stanie stworzyć zagrożenie. Być może delikatny wpływ na naszą dyspozycję miało to, że mieliśmy mniej czasu na regenerację, ale głębszymi przemyśleniami podzielę się najpierw z moimi piłkarzami, bo myślę, że warto - podsumował swoją wypowiedź.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!