betclic

Trener Zorii: Wszystko pozostaje w naszych rękach

Ostatnia aktualizacja: 26/08/15 21:24, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Михаил Масловский, wikipedia

Legia Warszawa zmierzy się w czwartek na własnym stadionie z Zorią Ługańsk w rewanżowym spotkaniu czwartej rundy eliminacji do Ligi Europy. Pierwszy mecz zakończył się wygraną stołecznego klubu 1:0. Trener ukraińskiego zespołu, Jurij Wernydub powiedział na konferencji prasowej, że jego zdaniem zawodnicy Henninga Berga nie będą skupiali się wyłącznie na defensywie.

Co prawda przegraliśmy pierwszy mecz 0:1, ale wszystko pozostaje w naszych rękach. Dobrze przygotowaliśmy się do rewanżowego spotkania i mam nadzieję, że uda nam się odwrócić losy rywalizacji. Legia ma nowoczesny stadion i wielu kibiców. To na pewno będzie jej atutem. Wiem, że zawodnicy Henninga Berga nie zamierza się bronić. Będą grali przed własną publicznością. My będziemy pamiętać o defensywie, ale zdajemy sobie sprawę, że potrzebujemy goli – powiedział Wernydub.

W niedzielę Legia Warszawa przegrała u siebie 1:2 z Koroną Kielce w meczu szóstej kolejki Ekstraklasy. Zoria w Pucharze Ukrainy pokonała Krystał Chersoń 5:0. 

Oglądaliśmy mecz Legii z Koroną. Nasi rywale byli lepszym zespołem, ale nie mieli szczęścia. Trener Berg dokonał rotacji w składzie i dał odpocząć niektórym zawodnikom – dodał trener Zorii.

Wszyscy nasi zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry. Jedynie Ihor Czajkowski będzie musiał pauzować ze względu na nadmiar żółtych kartek – zakończył 49-letni szkoleniowiec.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
swojstas
Zarejestrowany od: 651 dni
Ilość komentarzy: 33
Oceny: +272
Kibicuje:
Legia Warszawa Polska
26.08.2015 / 23:32:59
Transfer (choćby wypożyczenie) takiego zawodnika jakim jest Malinowskij do byłoby marzenie...