Trezeguet: Francja zagrała efektywniej

Ostatnia aktualizacja: 08/07/16 10:22, Komentarzy: 1

0
1

Francja wygrała z Niemcami 2:0 i zagra w finale Euro 2016 z Portugalią. David Trezeguet, jej były napastnik, stwierdził, że "Les Blues" zagrali efektywniej od mistrzów świata.

- Francja była zdominowana, ale grała bardziej efektywnie od Niemców. Przynajmniej raz reprezentacja Francji miała od nich więcej szczęścia - powiedział Trezeguet, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

Zespół Didiera Deschampsa objął prowadzenie tuż przed przerwą, kiedy rzut karny wykorzystał Antoine Griezmann. Ten sam zawodnik podwyższył wynik w drugiej połowie, kiedy pokonał Manuela Neuera strzałem z kilku metrów. Napastnik Atletico Madryt jest najlepszym strzelcem turnieju z sześcioma trafieniami na koncie. - Przewidziałem to. Różnicę zrobili wielcy piłkarze - stwierdził Trezeguet.