betclic

Trickovski: Legia wierzy w awans

Ostatnia aktualizacja: 10/12/15 10:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Napoli to fantastyczny zespół i nie będzie łatwo ich pokonać. Mimo to mam nadzieję, że w czwartek doznają pierwszej porażki w Lidze Europy - mówi przed decydującym starciem w Neapolu Ivan Trickovski.

- Mecze, które ostatnio rozegraliśmy, nie należały do najłatwiejszych, ale najważniejsze jest to, że dopisujemy sobie po trzy punkty. Musimy mieć jednak na uwadze, że boiska nie są już w najlepszym stanie. Do końca roku chcemy wywalczyć jak najwięcej punktów i zniwelować stratę do liderującego Piasta. Jesteśmy na dobrej drodze, w Krakowie zrealizowaliśmy cel i czekamy na następne spotkania - dodał zawodnik w rozmowie z oficjalną stroną wicemistrzów Polski.

- Każdy z nas, czy ja, czy Gui, czy Kuchy, ma inne umiejętności. Nie ważne jest jednak to, kto ma jakie mocne strony. Ważne, aby te umiejętności przekładały się na dobro całego zespołu i wyniki osiągane przez Legię - zaznaczył Macedończyk i równocześnie dodał: - Oczywiście, że ciągle wierzymy w awans. Dopóki mamy szanse, będziemy walczyć z całych sił. Nie widzę innej opcji. Zdajemy sobie sprawę, że Napoli to fantastyczny zespół i nie będzie łatwo ich pokonać - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!