betclic

Trójka młodych lechitów podpisała profesjonalne kontrakty

Ostatnia aktualizacja: 02/09/16 14:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Trzech zawodników Akademii Lecha Poznań podpisało z klubem profesjonalne kontrakty. Umowy zawodników występujących w drużynie juniorów młodszych będą obowiązywały przez kolejne dwa sezony - czytamy na oficjalnej stronie Kolejorza.

Szymon Czyż, Kacper Janiak i Michał Zimmer na co dzień trenują pod okiem trenera Bartosza Bochińskiego. Cała trójka zawodników podpisała swoje pierwsze profesjonalne kontrakty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2018 roku.

- Bardzo się cieszymy, że kolejni młodzi piłkarze widzą przy Bułgarskiej szansę na rozwój i chcą z nami walczyć o jak najwyższe cele - mówi Piotr Sadowski, dyrektor Akademii Lecha Poznań. - Klub z każdym zawodnikiem, z którym podpisuje kontrakt wiąże duże nadzieje. Większość z tych piłkarzy już teraz jest wyróżniającymi się graczami, co oczywiście potwierdzają liczne powołania do kadry narodowej - dodaje.

Czyż regularnie powoływany jest do reprezentacji Polski oraz do kadry wojewódzkiej do lat 15. W lipcu wspólnie ze swoimi rówieśnikami z Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej sięgnął po mistrzostwo Polski. Janiak z kolei wiosną tego roku występował w reprezentacji Polski do lat 15, obecnie otrzymał powołanie do kadry U-16 na zbliżające się mecze z Czechami.

Źródło: lechpoznan.pl

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!