betclic

Trudne jest życie lekarza Arsenalu

Ostatnia aktualizacja: 18/09/15 17:56, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Wonker, wikipedia

Colin Lewin, fizjoterapeuta Arsenalu, z powodu licznych kontuzji piłkarzy londyńskiego klubu pracuje nieustannie - od dziesięciu lat nie wykorzystał choćby jednego dnia urlopu.

Lewinowi przysługuje 28 dni urlopu w roku, ale od dekady fizjoterapeuta "Kanonierów" nie mógł skorzystać z choćby jednego wolnego dnia ze względu na seryjne kontuzje Jacka Wilshere'a, Aarona Ramsey'a, Abou Diaby'ego czy Theo Walcotta.

Zdaniem portalu dreamteamfc.com w ciągu ostatnich czterech lat Lewin mógł opuścić siedzibę klubu tylko dwukrotnie - na Boże Narodzenie w 2013 roku oraz podczas jednego dnia ubiegłej wiosny, kiedy padł z wyczerpania. 

Jeden z jego przyjaciół w wywiadzie dla wspomnianego portalu mówił - Nie wiedziałem Colina od lat. Miałem nadzieję, że przyjdzie na moje urodziny, ale bał się o nogę Wilshere'a. Kiedy odszedł Diaby, sądziłem, że będzie miał więcej czasu, by zobaczyć się z rodziną i przyjaciółmi. Ale co z takimi piłkarzami jak Debuchy, Rosicky czy Wilshere? Nie mam pojęcia, kiedy będzie wolny, jeśli kiedykolwiek jeszcze będzie.

Jeśli wierzyć serwisowi, to Lewin zjada tylko jeden posiłek dziennie i śpi nie więcej niż trzy godziny.
Źródło: dreamteamfc.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
mitypiłkarskie
Zarejestrowany od: 726 dni
Ilość komentarzy: 177
Oceny: +1047
Kibicuje:
Arsenal Londyn Lech Poznań Polska
18.09.2015 / 21:26:29
Czy oni nawet na lekarzach w tym Arsenalu oszczędzają?

Tabela