Trwa kryzys Barcelony. Tylko remis z trzecioligowcem

Ostatnia aktualizacja: 01/12/16 07:14, Komentarzy: 5

0
5

W meczu 1/16 finału Pucharu Króla, FC Barcelona zremisowała z Herculesem CF 1:1.

Hercules CF to drużyna, która na co dzień występuje w Segunda Division B (trzeci poziom ligowy hiszpańskich rozgrywek piłkarskich). Klub z Estadio Jose Rico Perez przed własną publicznością zremisował z Barceloną 1:1 w meczu 1/16 finału Copa del Rey.

Gospodarze pierwsi strzelili gola Katalończykom w 51. minucie spotkania. Wówczas na listę strzelców wpisał się David Mainz. Podopieczni Luisa Henrique odpowiedzieli na trafienie rywali sześć minut później, kiedy to futbolówkę do bramki Herculesa wpakował Carles Alena.

Rewanż zostanie rozegrany 21 grudnia na Camp Nou.