betclic

"Trzeba oddzielić fałszywych i dobrych kibiców"

Ostatnia aktualizacja: 23/12/15 21:50, Komentarzy: 1

0
1
Fot. https://www.facebook.com/genoaCFCofficial

Prezydent Genoa CFC, Enrico Preziosi zapewnił, że nie zamierza zwolnić Gian Piero Gasperiniego z funkcji trenera pierwszej drużyny.

W bieżącym sezonie Serie A ekipa ze Stadio Luigi Ferraris poniosła dziewięć porażek. Obecnie ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

- Cały zespół jest oddany szkoleniowcowi, dlatego nie zamierzam dokonywać żadnych zmian. Przechodzimy przez trudny okres, ale wspólnie możemy się z niego wydostać - powiedział 67-letni Włoch w rozmowie z "Tele Nord".

- Jeśli chodzi o kibiców, musimy oddzielić tych dobrych od fałszywych. Nie podobają mi się gwizdy i oklaskiwanie drużyny przeciwnej. Wiele mówi się o naszych fanach i uważam, że nie otrzymujemy od nich wystarczającego wsparcia - dodał.

- Łatwo być kibicem, kiedy wszystko idzie dobrze. Ja chcę ich zobaczyć, gdy coś jest nie w porządku. Akceptuję to, że ciągle mnie krytykują. Mogą mieć również pretensje do trenera, ale obwinianie zawodników nie jest dobre. Jeśli kochają swój klub, muszą go wspierać również w trudnych chwilach
- zakończył.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz
Junior starszy
vonskin
Zarejestrowany od: 1733 dni
Ilość komentarzy: 201
Oceny: +1504
Kibicuje:
Bayern Monachium Juventus Turyn Fiorentina Polska Real Madryt Sandecja Nowy Sącz Termalica Nieciecza
23.12.2015 / 22:21:10
najważniejszy sport

Tabela