Trzecia porażka z rzędu MU! Watford lepsze od "Czerwonych Diabłów"!

mr3002/Shutterstock
Najpierw 1:2 z Manchesterem City, potem 0:1 z Feyenoordem Rotterdam w Lidze Europy, a teraz 1:3 z Watford FC - trwa czarna seria Manchesteru United.

Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli w 34 minucie. Britos dograł na jedenasty metr do niepilnowanego Capoue, który natychmiast wykorzystał tę okazję.

W drugiej połowie "Czerwone Diabły" doprowadziły do wyrównania. Rashford najpierw nie trafił w piłkę, ale ta odbiła się od zawodnika rywali, wróciła do niego na trzecim metrze i Anglik nie miał już problemów z wpakowaniem jej do siatki.

Tuż przed końcem spotkania podopieczni Waltera Mazzarriego odpowiedzieli dwukrotnie. Najpierw prawdziwe wejście smoka miał Zuniga, który otrzymał podanie z prawego skrzydła i przy pierwszym kontakcie z piłką, z dziesięciu metrów mierzonym strzałem pokonał Davida de Geę.

Potem w doliczonym czasie gry Deeney wykorzystał jedenastkę, ustalając wynik spotkania na 3:1 dla Watford.