betclic

Tuchel: Musimy zaakceptować porażkę

Ostatnia aktualizacja: 08/05/16 14:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. charnsitr / Shutterstock.com

Borussia Dortmund przegrała na wyjeździe 0:1 z Eintrachtem Frankfurt. - Musimy zaakceptować tę porażkę - przyznał na konferencji prasowej Thomas Tuchel.

Opiekun ekipy z Signal Iduna Park nie był zadowolony z tego, co zaprezentowali jego podopieczni. - Początkowa faza w naszym wykonaniu nie była dobra, trudno nam było znaleźć miejsce na boisku. Chcieliśmy trzymać rywala jak najdalej od naszej bramki, ale zamiast tego pozwalaliśmy im grać stałymi fragmentami gry, a nasza obrona była po prostu niechlujna - zaznaczył Tuchel.

- Po zmianie stron nasza gra była szybsza, lepsza i bardziej przekonująca. Aubameyang miał wielką szansę na wyrównanie, spisywaliśmy się lepiej w polu karnym frankfurtczyków, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać - dodał trener dortmundczyków.

- Uważam jednak, że byliśmy stroną, która całkowicie dominowała. Eintracht w zasadzie nie miał żadnych szans, a my nie wykorzystaliśmy swoich. Nie jesteśmy zadowoleni, wiadomo, straciliśmy punkty i musimy to zaakceptować - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela