betclic

Tuchel przed meczem z Darmstadt: Musimy dominować

Ostatnia aktualizacja: 02/03/16 14:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com

- Darmstadt podejdzie do tego starcia z bardzo agresywnym nastawieniem, które będzie wspierane przez publiczność. Oczekuję wiele długich piłek w wykonaniu naszego rywala. Musimy zwrócić także szczególną uwagę na ich stałe fragmenty gry - mówił przed środowym spotkaniem z 14. zespołem w tabeli szkoleniowiec Borussii Dortmund, Thomas Tuchel.

- Johan Cryuff powiedział mi kiedyś, że jeśli twój rywal jest niebezpieczny przy rzutach rożnych, to nie dawaj mu okazji do ich wykonywania. Dlatego nie możemy dopuszczać rywala do dośrodkowań i dominować w tym spotkaniu - zaznaczył Tuchel pytany o receptę na wygraną.

- W pojedynku z Hoffenheim musieliśmy zainwestować znaczne pokłady sił. Moi zawodnicy znów weszli na szczyt swoich fizycznych możliwości. Pokazaliśmy także naszą siłę mentalną. Bardzo cieszę się z reakcji zespołu, który sam zapracował sobie na końcowy sukces - cieszył się szkoleniowiec.

Opiekun zespołu z Signal Iduna Park potwierdził również, że do gry wraca Mats Hummels i będzie mógł skorzystać z jego usług.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela