betclic

Tuchel: Tej porażki mogliśmy uniknąć

Ostatnia aktualizacja: 11/12/15 19:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com

Borussia Dortmund przegrała przed własną publicznością z PAOK-iem Saloniki 0:1 w czwartkowym spotkaniu ostatniej kolejki Ligi Europy. - Tej porażki mogliśmy uniknąć - przyznał po ostatnim gwizdku sędziego Thomas Tuchel.

- Jesteśmy rozczarowani, ponieważ nie udało nam się wygrać. Zdominowaliśmy grę, stworzyliśmy kilka okazji strzeleckich, ale nic więcej - mówił opiekun niemieckiej ekipy.  

- Nasza grupa do łatwych nie należało, mimo że nie grały w niej wielkie firmy. Chcieliśmy zwyciężyć, takie były oczekiwania. Nie udało się, ale podjęliśmy niezbędny wysiłek, aby wygrać. Porażka boli i na pewno można było jej uniknąć, ale nie chcę dramatyzować. Wciąż czekają nas trzy bardzo ważne mecze w tym roku - dodał Tuchel.

- Ten pojedynek był ciężki również dlatego, że wiedzieliśmy, że nawet jeśli wygramy, to i tak praktycznie nie mamy szans na pierwsze miejsce w grupie. Do tego w niedzielę gramy kolejny mecz. Ciężko było mi zatem podjąć decyzję o tym, kogo wystawić do gry. Mam naprawdę duży szacunek do moich chłopaków, bo robili wszystko, by przynajmniej wyrównać - podsumował szkoleniowiec.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!