betclic

Turan: jestem smutny, ale będę gotowy

Ostatnia aktualizacja: 09/08/15 07:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Mimo że jest już z drużyną i nie ma kontuzji, na pierwszy oficjalny występ poczeka aż pół roku. Arda Turan zdradził, co myśli o swojej sytuacji i jak bardzo czuje się związany z nowym klubem.

- Sześć miesięcy bez grania może być trudne. Przygotowuję się na to. Muszę być w pełni gotowy, gdy już będę mógł występować - powiedział.

- Jestem z tego powodu trochę smutny. Ale staram się myśleć pozytywnie i obrócić to na swoją korzyść. W końcu marzyłem o grze tutaj odkąd byłem dzieckiem! - dodał.

- Luis Enrique chce takiego Ardy, jakiego widział w Atletico. Gracza w pełni zaangażowanego i zdolnego do wpasowania się w system. Jestem w stanie zagrać na każdej pozycji w pomocy - opisywał Turan.

- Fani Atletico? Jasne, że są dla mnie ważni. Ale żyjemy w profesjonalnym świecie. Barca była moim marzeniem i dlatego się zdecydowałem. Wcześniej agent donosił mi o zainteresowaniu innych klubów, ale nie podejmowaliśmy rozmów. Kiedy zgłosiła się Barcelona, mój prawnik chciał zerknąć na kontrakt. Powiedziałem: "Nie ma potrzeby, chcę podpisać natychmiast" - zakończył.
Źródło: AS
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
aryan_zwm
Zarejestrowany od: 1517 dni
Ilość komentarzy: 1580
Oceny: +7342
Kibicuje:
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Atlético Madryt
09.08.2015 / 08:57:38
tak to juz jest, nie wiadomo skad ludzie ciagna do Barcy

Tabela