Turcja: Cały mecz Szukały w derbach Ankary

Ostatnia aktualizacja: 19/03/16 14:55, Komentarzy: 0

0
0

Osmanlispor pokonał Genclerbirligi 3:1 (1:1) w sobotnim spotkaniu 26. kolejki tureckiej Super Lig. Cały mecz w derbach Ankary zaliczył Łukasz Szukała.

Miejscowi objęli prowadzenie już po trzech minutach gry, kiedy to na listę strzelców wpisał się Musa Cagiran. Jedenaście minut przed przerwą wyrównał Selcuk Sahin.

Cztery minuty po zmianie stron drugiego gola dla gospodarzy strzelił Nigeryjczyk
Aminu Umar, a w czwartej minucie doliczonego czasy gry ich zwycięstwo przypieczętował jeszcze niefortunnym uderzeniem do własnej bramki Ugur Ciftci.

Dzięki jedenastej wygrane w sezonie "Ottomani" awansowali na szóste miejsce w tabeli. Ich lokalni rywale natomiast doznali dwunastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na dziewiątej pozycji w klasyfikacji. Obie drużyny dzieli siedem punktów.