Turcja: Tuszyński wszedł w końcówce

Ostatnia aktualizacja: 21/11/16 20:13, Komentarzy: 0

0
0

Istanbul Buyuksehir Belediyespor pokonał u siebie Caykur Rizespor 2:1 (1:1) w poniedziałkowym spotkaniu 11. kolejki tureckiej Super Lig.

Na Basaksehir Fatih Terim Stadium goście po niespełna kwadransie gry niespodziewanie prowadzili po trafieniu Jakoba Jantschera. Wyrównał dziesięć minut przed przerwą Emre Beloezoglu.

Siedemnaście minut przed końcem na murawie pojawił się Patryk Tuszyński, który zastąpił Ogulcan Caglayana. Wejście Polaka nie pomogło przyjezdnym utrzymać korzystnego wyniku, bowiem w doliczonym czasie gry Marokańczyk Marwane Saadane niefortunnie skierował piłkę do własnej siatki, zapewniając gospodarzom trzy punkty.

Dzięki czwartej wygranej z rzędu niepokonana dotąd drużyna ze Stambułu umocniła się na prowadzeniu w tabeli. Ekipa z Rize doznała natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i jest tuż nad strefą spadkową.