Turcja: Tuszyński wszedł z ławki, remis Trabzonsporu z Rizesporem,

Ostatnia aktualizacja: 30/10/16 16:11, Komentarzy: 0

0
0

W meczu 9. kolejki tureckiej ekstraklasy, Trabzonspor zremisował u siebie z Rizesporem 2:2. Na placu gry w 74. minucie pojawił się Patryk Tuszyński.

Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił już w 5. minucie Mehmet Ekici. Drugie trafienie dla Trabzonsporu zanotował Ugur Demirok, który w 67. minucie pewnie pokonał golkipera Rizesporu z jedenastego metra.

Dla przyjezdnych obie bramki zdobył Leonard Kweuke. Najpierw trafił do siatki rywali w 19. minucie spotkania, a następnie w 83. minucie ustalił wynik spotkania na 2:2.

Patryk Tuszyński, który występuje w Rizesporze, pojawił się na boisku w 74. minucie i zmienił Ogulcana Caglayana.

Trabzonspor zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Super lig. Rizespor plasuje się na 12. pozycji.