Tylko kwadrans Cionka, rozgromione Palermo

Ostatnia aktualizacja: 17/10/16 23:03, Komentarzy: 2

0
2

Aż pięć goli padło w poniedziałkowym meczu zamykającym 8. kolejkę włoskiej Serie A, w którym Palermo podejmowało Torino. Ekipa z Turynu pokonała zespół z Sycylii aż 4:1, a dublet ustrzelił Adem Ljajic, który pokonywał Josipa Posaveca w 40. i 50. minucie spotkania.

Polski obrońca, Thiago Cionek pojawił się na murawie w 76. minucie gry, zastępując Roberto Vitiello. Reprezentant Polski w ostatnich trzech starciach grał od pierwszej minuty, tym razem jednak trener Roberto De Zerbi dał mu szansę wykazania się pod koniec meczu.

Byki pozostają niepokonane w tym sezonie od pięciu pojedynków. Po dwóch bezbramkowych remisach (z Empoli i Pescarą) wygrali z Romą, Fiorentiną i Palermo właśnie.

Dzięki temu zwycięstwu Torino awansowało na 4. pozycję w tabeli. Palermo jest natomiast 18.