betclic

"Tylko na niebie jest więcej gwiazd niż w PSG"

Ostatnia aktualizacja: 14/09/15 21:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mff.se

Szkoleniowiec Malmoe FF, Age Hareide nie ukrywał na konferencji prasowej, że jego zespół nie jest faworytem w meczu Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain i przyznał, iż we francuskiej drużynie występuje wielu świetnych zawodników.

W ciągu kilku poprzednich dni pojawiło się wiele spekulacji na temat Zlatana Ibrahimovica, który nie jest pewny występu we wtorkowym spotkaniu z powodów zdrowotnych. Norweski trener twierdzi jednak, że jego zawodnicy nie zamierzają się tym przejmować.

- Nie jesteśmy tym zainteresowani, ani jakoś to nas nie wpłynęło. W zasadzie wcale o tym nie rozmawialiśmy. We francuskiej drużynie jest wiele gwiazd i tylko na niebie można znaleźć ich więcej - powiedział Hareide.

- Jesteśmy pewniejsi i koncentrujemy się na utrzymaniu przy piłce. Musimy jeszcze w siebie uwierzyć, a to jest kluczowy czynnik w meczach przeciwko najlepszym drużynom w Europie - dodał.

- Cieszymy się, że zaczynamy rozgrywki w Paryżu i gramy z klubem, który znacznie się rozwinął z ciągu kilku poprzednich lat. Musimy być jednak realistami - wywiezienie stąd jednego punktu będzie dużym sukcesem - zakończył Norweg.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!