Typowa niedziela Teodorczyka: 28 trafienie Polaka w sezonie [VIDEO]

rsca.be/en
Anderlecht pokonał Waasland-Beveren w meczu 30 kolejki ligi belgijskiej. Kolejne trafienie zaliczył Łukasz Teodorczyk.

Gospodarze objęli prowadzenie błyskawicznie, bo już w 3 minucie Massimo Bruno płaskim uderzeniem zza pola karnego pocelował przy słupku i bramkarz nie zdołał skutecznie interweniować.

W 36 minucie Łukasz Teodorczyk dostał prostopadłe podanie od Sofiane Hanniego, poradził sobie z obrońcą i w sytuacji sam na sam nie miał problemów z pokonaniem golkipera.
Pięć minut później było już 3:0, autorem trafienie został Kara Mbodji, który świetnie odnalazł się w zamieszaniu po rzucie rożnym.

Po przerwie trener Anderlechtu uznał, że Teodorczyk może odpocząć i w 58 minucie wpuścił za niego Thelina. Polak nie powiększył więc swojego dorobku jeszcze bardziej, ale i tak ma się czym pochwalić: w 40 grach dla Anderlechtu w bieżącym sezonie zdobył już 28 goli...

...te z kolei już w meczu Anderlechtu nie padły. Gospodarze pewnie pokonali Waasland-Beveren.