Tytoń wpuścił 6 goli, Werder gromi Stuttgart

Ostatnia aktualizacja: 02/05/16 22:30, Komentarzy: 1

0
1

W ostatnim meczu 32. kolejki niemieckiej Bundesligi padło aż osiem goli. Werder Brema rozgromił bowiem aż 6:2 VfB Stuttgart. Dublet ustrzelił Fin Bartels, który pokonywał Przemysława Tytonia odpowiednio w 10. i 80. minucie tego starcia.

Dwie bramki zdobył również obrońca ekipy ze Stuttgartu, Federico Barba, z tym, że pierwszego gola wbił dla bremeńczyków. Włoch nie zrozumiał się z polskim bramkarzem, wskutek czego został przez niego przelobowany. Zrehabilitował się jednak w 53. minucie, kiedy to strzałem piętą po dośrodkowaniu pokonał Felixa Wiedwalda.

Po poniedziałkowym starciu goście spadli na 17. miejsce w tabeli, ale wciąż mają szansę na utrzymanie. Gospodarze natomiast opuścili strefę spadkową.