Tytoń wpuścił trzy gole, Real rozbił Deportivo

mediapictures.pl/Shutterstock
Deportivo La Coruna uległo u siebie Realowi Madryt 2:6 (1:3) w ostatnim środowym spotkaniu 34. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio Riazor zawody z pozycji ławki rezerwowych rozpoczął Przemysław Tytoń. Polak na początku drugiej połowy zastąpił między słupkami Argentyńczyka Germana Luxa.

Tytonia zaskoczyli po świetnie wyprowadzanych kontratakach Kolumbijczyk James Rodriguez, dla którego było to już drugie trafienie tego wieczoru oraz Isco, a także po uderzeniu z dystansu Brazylijczyk Casemiro.

Wcześniej bramki dla "Królewskich" zdobyli również Alvaro Morata i Lucas Vazquez. Dziesięć minut przed przerwą pierwszego gola dla zespołu z Galicji strzelił Rumun Florin Andone, a rozmiary porażki zdołał jeszcze zmniejszyć w końcówce strzałem głową Joselu.

Podopieczni Pepe Mela doznali w ten sposób siedemnastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na szesnastym miejscu w tabeli. "Los Blancos" natomiast dzięki tej wygranej zrównali się w tabeli z prowadzącą Barceloną, ale mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Celtą Vigo.

* * * * * *
Deportivo La Coruna - Real Madryt 2:6 (1:3)
Bramki: Andone 35, Joselu 84 - Morata 1, James Rodriguez 14, 66, Lucas Vazquez 44, Isco 77, Casemiro 88.