betclic

Uczestnik Euro 2008 wzmocnił "Gieksę"

Ostatnia aktualizacja: 05/02/16 14:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MacQtosh, wikicommons

GKS Katowice poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że nowym zawodnikiem klubu został Tomasz Zahorski.

31-latek podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał przez najbliższe pół roku. W umowie zapisano opcję przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy.

- Od pewnego czasu byłem w kontakcie z menedżerem Dariuszem Motałą i trenerem Jerzym Brzęczkiem. Zostałem zaproszony do Katowic na testy. Wszystko poszło pomyślnie i mogliśmy podpisać kontrakt - powiedział Zahorski po złożeniu podpisu.

- Zdaję sobie sprawę z tego, że oczekiwania wobec mnie będą duże. Gra w reprezentacji Polski, czy wieloletnie występy w ekstraklasie sprawiają, że wymagania wobec mnie będą większe niż wobec młodego zawodnika, który dopiero zaczyna karierę. Wiadomo, pod jakim kątem GKS jest budowany. Mam nadzieję, że w znaczący sposób pomogę mu w walce o awans. Chciałbym, abyśmy wszyscy razem osiągnęli zakładany cel
- dodał.

Tomasz Zahorski był ostatnio graczem amerykańskiego zespołu Charlotte Independence. Wcześniej bronił barw takich klubów jak: San Antonio Scorpions, MSV Dusiburg, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Górnik Łęczna, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Stomil Olsztyn, Pisa Barczewo i Tęcza Biskupiec.

31-latek ma na swoim koncie cztery mecze w reprezentacji Polski. W kadrze narodowej strzelił także jednego gola.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela