Ukraina wygrała z Walią po golu Jarmołenki

Ostatnia aktualizacja: 28/03/16 21:56, Komentarzy: 2

0
2

Reprezentacja Ukrainy wygrała przed własną publicznością z Walią 1:0 (1:0) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Kijowie.

Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył siedemnaście minut przed przerwą Andrij Jarmołenko. Napastnik Dynama Kijów po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rusłana Rotana strzałem z pola karnego zaskoczył Wayne'a Hennesseya.

Ukraina będzie rywalem Polaków na turnieju Euro 2016. Oprócz współgospodarzy ME 2012 w grupie C zagrają jeszcze Niemcy oraz Irlandia Północna.

"Czerwone Smoki" natomiast, w zestawieniu których zabrakło w poniedziałek Garetha Bale'a oraz Aarona Ramseya, w grupie B na imprezie we Francji będą rywalizować z Rosją, Słowacją i Anglią.