betclic

Ułamek i Madsen wzmocnili Włókniarza

Ostatnia aktualizacja: 04/11/16 07:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ten obraz na licencji "editorial" wymaga następującego przypisania kredytu:

Sebastian Ułamek i Leon Madsen podpisali w czwartek kontrakty z Włókniarzem Częstochowa - poinformowali czterokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Wychowanek "Lwów" związał się umową, obowiązującą na kolejne cztery sezony, natomiast Duńczyk, który bronił ostatnio barw Unii Tarnów, parafował roczny kontrakt.

- Częstochowa to moje miasto. Włókniarz to z kolei drużyna, w której stawiałem pierwsze kroki i z którą jestem emocjonalnie związany - przyznał Ułamek po złożeniu stosownych podpisów.

- Zdobywanie punktów dla swoich kibiców to wspaniała rzecz. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że przez kolejne sezony będę mógł reprezentować klub, z którym mam tyle pozytywnych wspomnień. Serce i zapał do walki mam jednak tak samo duże jak na początku mojej kariery - zapewnia kibiców wychowanek Włókniarza.

Wcześniej umowę z "Lwami" parafował również Rune Holta. Ważne kontrakty z częstochowskim klubem, który wystąpi w PGE Ekstralidze 2017, mają także juniorzy Michał Gruchalski oraz Oskar Polis.

(za wlokniarz.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!