betclic

Ultimatum dla Beniteza? Agent zaprzecza

Ostatnia aktualizacja: 16/12/15 10:47, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Agent Rafaela Beniteza zaprzecza, że hiszpański szkoleniowiec otrzymał ultimatum od władz Realu.

Benitez ma trudny początek w Madrycie. Media spekulują, że nie został najlepiej przyjęty przez graczy Realu, a w dodatku na początku drużyna sezonu rozczarowuje. Po piętnastu kolejkach "Królewscy" zajmują trzecie miejsce w tabeli, ale do prowadzącej Barcelony, która rozbiła ich w bezpośrednich meczu, tracą już pięć punktów. 

Po ostatniej wpadce Realu z Villarrealem pojawiły się informacje, że Benitez dostał ultimatum od władz klubu. Tym doniesieniom zaprzecza agent 55-letniego szkoleniowca.

- Nic nie wiem o żadnym ultimatum. Nikt nie powiadomił mnie o czymś takim. Wszystko to tylko spekulacje - mówi Garcia Quilon.

- Benitez ma poprawne stosunki z piłkarzami Realu. Zarówno jeśli chodzi o kwestie sportowe, jak i czysto ludzkie - dodał agent Hiszpana.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Fives
Zarejestrowany od: 1274 dni
Ilość komentarzy: 4956
Oceny: +29364
Kibicuje:
Hull City Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
16.12.2015 / 13:02:04
Dajcie mu szansę, niech pozostanie do końca sezonu. Jeżeli będzie blisko przynajmniej jednego pucharu to niech zostanie kolejny sezon xD
Senior
gilon
Zarejestrowany od: 737 dni
Ilość komentarzy: 664
Oceny: +4577
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
16.12.2015 / 11:49:09
podobno to "ULTIMATUM" ma dotyczyć następnego meczu ligowego z RAYO. Jeśli REAL nie wygra to Benitez wylatuje z klubu.
I tak sobie pomyślałem co to za potęga to RAYO, że Perez stawia trenerowi takie ultimatum. Szybki rzut oka na tabelę ligi hiszpańskiej i mam odp. RAYO [18] jest w strefie spadkowej...... No to trudny orzech do zgryzienia mają gracze Królewskich. Albo urządzić sobie goleadę i oszczędzić trenera, albo się podłożyć i się go pozbyć..... wszystko w nogach i głowach zawodników..... iście hamletowski wybór.

p.s. pisze to już któryś raz z kolei ale uważam, że nie ma co zwalać winy za słabą postawę REALU tylko na Beniteza. Problem leży również po stronie piłkarzy, są źle nastawieni do obecnego trenera bo zajął miejsce swojego poprzednika, którego zawodnicy kochali. Ale czy to wina Beniteza, że Perez zwolnił Ancelottiego?

Tabela