betclic

Unia Tarnów dziękuje za wsparcie po tragedii Krystiana Rempały

Ostatnia aktualizacja: 30/05/16 18:31, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Prezes Unii Tarnów Łukasz Sady wystosował oficjalny list do wszystkich wspierających rodzinę Krystiana Rempały, który w sobotę zmarł w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju w wyniku ciężkich obrażeń głowy po wypadku w Rybniku.

"Drodzy!

Niestety przegraliśmy walkę o Krystiana Rempałę. Walkę, którą podjęliśmy natychmiast, a która trwała nieustannie przez 6 dni i 6 nocy. Widać, Ktoś w górze, miał inne plany.

W imieniu swoim własnym jak i całego Klubu, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy razem walczyli:
Dyrekcji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju z Panią Dyrektor Grażyną Kuczera na czele, wraz z zespołem lekarzy specjalistów. Prezydentowi Miasta Tarnowa – Panu Romanowi Ciepieli oraz Wiceprezydent – Pani Dorocie Krakowskiej za otwartość i pomoc.

Zarządowi Grupy AZOTY oraz pracownikowi PR-Łukaszowi Rozborskiemu za wszelką pomoc, otwartość, życzliwość.

Profesorowi Janowi Talarowi za pomoc i wiarę. Właścicielowi firmy DEKER – Józefowi Guzemu oraz biznesmenowi i sportowcowi o wielkim sercu – Panu Rafałowi Sonikowi za otwartość i błyskawiczną pomoc w organizacji transportu dla Profesora Talara. Podziękowania dla pracowników Galerii GEMINI Tychy i GEMINI Tarnów.

Prezesowi PGE Ekstraligi Wojciechowi Stępniewskiemu oraz członkom Zarządu i pracownikom za okazaną wyrozumiałość i życzliwość.

Prezesowi Row Rybnik S.A. – Krzysztofowi Mrozkowi za poświęcenie i oddanie. Zarządowi FOGO Unia Leszno w osobach Józefa Dworakowskiego i Ireneusza Igielskiego, Zarządowi BETARD Sparty Wrocław – Krystynie Kloc, Andrzejowi Rusko, Andrzejowi Łabudzkiemu – Prezesowi Stali Rzeszów oraz Maciejowi Zmorze i Michałowi Kuglerowi – reprezentującym Zarząd Stali Gorzów – za chęć niesienia pomocy, wsparcie dla rodziny Krystiana, każde dobre słowo i każdą pozytywną myśl. Wszystkim prezesom i zarządom pozostałych klubów ekstraligowych i pierwszoligowych.

Lekarzowi medycyny – Panu doktorowi Krzysztofowi Oleś oraz Tomaszowi Gollobowi.

Właścicielom firm: WESBUD – Wiesławowi Frys oraz SPAW-MAR – Mariuszowi Mamala za nieocenioną pomoc duchową, materialną i logistyczną, a także Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Tarnowcu – Pani Annie Chmura.

Dziękuję serdecznie swoim współpracownikom ze Spółki Żużlowej, a także gronu osób, które było w tym trudnym czasie z nami, było gotowe nieść pomoc na różne sposoby, a których nie sposób teraz wymienić.

Dziękuję KIBICOM czarnego sportu za modlitwę, dobre słowa dla Krystiana i jego rodziny kierowane za pośrednictwem wszelkim dostępnych współcześnie mediów, a także za konkretną pomoc z ich strony".


(za unia.tarnow.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Blanco007
Zarejestrowany od: 1367 dni
Ilość komentarzy: 1359
Oceny: +3165
Kibicuje:
São Paulo Liverpool FC Newcastle United Manchester City Leicester City FC AFC Bournemouth AS Monaco PSG Olympique Marsylia Borussia Dortmund
30.05.2016 / 19:39:04
Dziękuję wszystkim i jednocześnie proszę o więcej modlitw za Krystiana! Chwała Krystianowi!
Kluczowy zawodnik
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 336 dni
Ilość komentarzy: 2706
Oceny: +15360
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
30.05.2016 / 18:36:35
Wyrazy szacunku- Rzeszów [*]