betclic

Urazy młodych gwiazd Lecha

Ostatnia aktualizacja: 16/07/15 19:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Dawid Kownacki i Karol Linetty w spotkaniu przeciwko FK Sarajewo doznali kontuzji i nie wystąpią w najbliższych pojedynkach rozgrywanych na INEA Stadionie - czytamy na oficjalnej stronie Lecha Poznań.

Kownacki doznał wstrząśnienia mózgu. 18-letni napastnik ma guza na lewej skroni i przez najbliższy tydzień nie będzie brał udziału w treningach. Młody zawodnik Kolejorza nie wystąpi w meczu przeciwko szczecińskiej Pogoni i w rewanżowym z FK Sarajewo. Mało prawdopodobny jest również występ Kownackiego przeciwko Lechii Gdańsk.

Lekarz Lecha Poznań, Andrzej Pyda poinformował, że Karol Linetty raczej nie zagra w dwóch najbliższych spotkaniach. Pomocnik doznał urazu mięśniowego i wszystko zależy od tego jak będzie przebiegała rehabilitacja 20-latka - Karol ma naciągnięty mięsień dwugłowy uda, ale na szczęście jego struktura nie została naruszona. Przed pomocnikiem co najmniej kilkudniowa rehabilitacja. Trudno określić czas powrotu do pełnej dyspozycji. Kolejne badania kontrolne Karol przejdzie w poniedziałek – podsumowuje dr Pyda.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!