betclic

Urban: Awans byłby znakomitym prezentem na święta

Ostatnia aktualizacja: 09/12/15 21:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek/Shutterstock

Szkoleniowiec Lecha Poznań, Jan Urban, przyznał na konferencji prasowej przed spotkaniem z FC Basel, iż awans do kolejnej fazy Ligi Europy byłby fantastycznym prezentem na święta dla wszystkich związanych z klubem.

Mistrzowie Polski przed ostatnią serią gier plasują się z pięcioma punktami na swoim koncie na trzecim miejscu w grupie I. Z kolei szwajcarski gigant zagwarantował sobie już prawo gry w kolejnej rundzie. 

- Nie martwię się o wynik drugiego meczu. Wpierw my pokonajmy FC Basel. Jeśli uda się awansować to byłby znakomity prezent dla kibiców i całego klubu na święta - powiedział były szkoleniowiec Legii Warszawa, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Gramy u siebie z zespołem, który ma już pewny awans i determinacja powinna być po naszej stronie. Nawet jeśli będziemy musieli się pożegnać z Europą, to zróbmy to godnie i z honorem - kontynuował.

- Wiemy, że potencjał FC Basel jest większy od naszego, ale trzeba coś zrobić, żeby nie przegrać kolejnego meczu z tym zespołem - dodał 53-latek, który pracę w ekipie Kolejorza rozpoczął w połowie października bieżącego roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!