betclic

Urban: Chcemy coś ugrać w Europie

Ostatnia aktualizacja: 21/10/15 18:51, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Przed jutrzejszym meczem z Fiorentiną w Lidze Europy na pytania dziennikarzy odpowiadał Jan Urban, trener Lecha Poznań.

- Fiorentina ma bardzo szeroką kadrę i ta druga jedenastka jest również bardzo silna. My nie zwracamy na to uwagi, czy wyjdą rezerwowym składem czy nie. Każdy zawodnik, który zagra jutro na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony - powiedział cytowany przez oficjalną stronę mistrzów Polski.

W jutrzejszym meczu nie jesteśmy faworytem. Ja chcę jednak zobaczyć wszystkich zawodników Lecha w spotkaniach o stawkę i dzięki temu będę miał lepszy przegląd całej kadry Kolejorza. Dopiero wtedy będę mógł powiedzieć, który piłkarz zasługuje na grę w większym wymiarze czasowym, a który musi bardziej starać się, żeby zagrać w wyjściowej jedenastce - dodał.

- Chciałbym, żeby jutro wszyscy piłkarze byli sobą. To kierunek do tego, by odbudować drużynę. Zdecydowana większość zawodników nie gra tego, co potrafi i wiem, że stać ich na znacznie więcej. Dla mnie gra na trzech frontach jest bardzo ważna. O walce w Lidze Europy mówiłem już na początku mojej pracy w Poznaniu. My, jako Lech Poznań chcemy coś ugrać w Europie. Wprawdzie nie będzie nam łatwo awansować do dalszej części rozgrywek europejskich, ale musimy zacząć zbierać doświadczenie na kolejne lata - zakończył Urban, który poznaniaków zdążył poprowadzić dopiero w jednym spotkaniu Ekstraklasy, zremisowanym 2:2 z Ruchem Chorzów.
Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1366 dni
Ilość komentarzy: 8140
Oceny: -8813
22.10.2015 / 00:50:16
Ugrac to oni moga,ale w kasynie w pokera jak sie uda.