betclic

Urban: Część zawodników jest myślami w innym miejscu

Ostatnia aktualizacja: 10/05/16 21:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Został tylko tydzień do zakończenia rozgrywek. Nie ma już żadnej presji, dlatego piłkarze powinni pokazać, że piłka ich cieszy - stwierdził trener Lecha Poznań, Jan Urban tuż przed spotkaniem z Zagłębiem Lubin.

Po 35. kolejkach Kolejorz zajmuje w tabeli grupy mistrzowskiej siódme miejsce. Jak do tej pory ekipa ze stolicy Wielkopolski zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty. Na chwilę obecną do trzeciej Cracovii traci dziewięć "oczek".

Nawet gdybyśmy wygrali dwa ostatnie spotkania, to nie zmieni opinii o tym, że to nie był udany sezon dla Lecha. Ja nie lubię bajerować. Część zawodników jest myślami w innym miejscu, a niektórzy zastanawiają się nad kontraktami. Nie ma co się dziwić – powiedział szkoleniowiec mistrzów Polski, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– Został tylko tydzień do zakończenia rozgrywek. Nie ma już żadnej presji, dlatego piłkarze powinni pokazać, że piłka ich cieszy. W meczu z Cracovią wydawało się, że moglibyśmy grać trzy dni i gola byśmy nie zdobyli. To pokazało naszą niemoc i brak skuteczności. Pora to przełamać – kontynuował.

Zagłębie Lubin to kolektyw. Są na fali i mentalnie mogą wygrać z każdym. Bardzo pomogły im w tym dobre wyniki. Jest tam kilku młodych chłopaków i widać, że im wszystko wychodzi. Obecnie rozmawia się o Filipie Starzyńskim, który przyszedł i dyktuje warunki, znakomicie czuje się Krzysztof Piątek, a do tego sezon życia rozgrywa Łukasz Janoszka – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela