betclic

Urban: Dzięki nowym zawodnikom rywalizacja w drużynie jest większa

Ostatnia aktualizacja: 23/06/16 22:23, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

Piłkarze poznańskiego Lecha mają za sobą już trzy dni treningów podczas zgrupowania w Kępie koło Sochocina. Z pracy wykonanej przez swoich podopiecznych w tym okresie jest bardzo zadowolony trener Kolejorza Jan Urban.

Już przed wyjazdem na zgrupowanie lechici pracowali przy Bułgarskiej dwa razy dziennie. W trakcie obozu do tej pory także trenowali dwukrotnie. - Chłopacy pracują mocno. To na pewno wchodzi w nogi i czują zmęczenie tymi treningami. Bardzo ważne w trakcie przygotowań jest jednak to, żeby w pewnym momencie zmniejszyć tę intensywność i ilość treningów. Mamy jednak jeszcze na to czas - zauważa szkoleniowiec poznańskiego zespołu w rozmowie z oficjalną stroną klubową. 

Sztab stara się podczas treningów łączyć ćwiczenia w taki sposób, żeby jednocześnie pozwalały na ulepszenie taktyki, techniki, ale też przygotowały fizycznie zawodników do trudu sezonu. - Łączymy te elementy w czasie treningów. Nie odpuszczamy nawet w dniu meczu i także wtedy mamy trening. Chcemy dobrze wykorzystać pobyt tutaj. Mamy w ośrodku bardzo dobre warunki do treningu, odnowy biologicznej, a także boisko do własnej dyspozycji. Wtedy można zrobić więcej - zaznacza były opiekun warszawskiej Legii cytowany przez lechpoznan.pl.

- Widać duże zaangażowanie zawodników. Tak jednak zawsze jest w takim okresie. Do zespołu przeszło kilku nowych zawodników, trochę świeżej krwi. Ta rywalizacja dzięki temu jest większa. Każdy obserwuje kto jest moim konkurentem. Szczególnie w ataku i środku pola rywalizacja jest duża - podsumowuje.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1339 dni
Ilość komentarzy: 7956
Oceny: -8871
24.06.2016 / 04:32:57
Dzieki nowym zawodnikom,moze utrzymam jeszcze posade.
Junior starszy
mleczarnik
Zarejestrowany od: 1489 dni
Ilość komentarzy: 281
Oceny: +1196
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Wisła Kraków Lech Poznań Polska Real Madryt
24.06.2016 / 01:35:54
"Chłopacy" to u szewca gwoździe prostują !!!

Tabela