betclic

Urban: Jesteśmy nastawieni na ciężką pracę

Ostatnia aktualizacja: 21/06/16 09:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

W poniedziałek piłkarze Lecha rozpoczęli zgrupowanie w Kępie koło Sochocina. Przez najbliższe dziesięć dni Kolejorz będzie przygotowywał się do nowego sezonu. - Jesteśmy nastawieni na ciężką pracę - mówi szkoleniowiec Lecha Jan Urban w rozmowie z oficjalną witryną zespołu.

Poznaniacy w trakcie obozu rozegrają dwa mecze kontrolne. Przede wszystkim jednak będą trenowali. - Jesteśmy przygotowani do tego, że w trakcie obozu będzie dużo pracy fizycznej, ale ćwiczenia będziemy łączyli z piłką. To dla zawodników niesamowicie ważne - zaznacza trener. - Będziemy chcieli połączyć intensywne treningi z pracą nad operowaniem piłką. To będzie czas, w którym będziemy mieli dużo czasu, aby to dopracować - dodaje.

Podczas zgrupowania lechici będą bardzo często trenowali dwa razy dziennie. - Praktycznie codziennie. Mamy do własnej dyspozycji boisko. To bardzo ważne, bo nie będziemy musieli czekać aż inna drużyna skończy trening. Jedziemy w miejsce, gdzie będzie cisza i spokój. Wszystko po to, żeby jak najlepiej przygotować się do sezonu - podkreśla Urban cytowany przez lechpoznan.pl.

- Już w pierwszym tygodniu było ciężko. Mieliśmy podwójne treningi. Musieliśmy przykręcić "śrubkę", bo okres przygotowawczy nie jest długi. Dlatego zaczęliśmy z wyższego poziomu niż zwykle, ale chłopacy nie mają z tym problemu - zaznacza były opiekun warszawskiej Legii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela