betclic

Urban: Jesteśmy zawiedzeni wynikiem z Płocka

Ostatnia aktualizacja: 17/02/17 13:51, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- Nastroje przed meczem z Wisłą powinny być dobre. To nie będzie gra tylko na wynik. Znamy swój potencjał i chcemy go wykorzystać w stu procentach - powiedział Jan Urban, cytowany przez oficjalną stronę Śląska Wrocław.

Śląsk Wrocław w meczu 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy zagra z Wisłą Kraków. Jan Urban wyjawił, że nastroje w jego drużynie przed tym spotkaniu powinny byc dobre, a Śląsk zna swój potencjał i chce go wykorzystać.

- To nie będzie gra tylko na wynik. Znamy swój potencjał i chcemy go wykorzystać w stu procentach. Nastroje przed meczem z Wisłą powinny być dobre. Widać na treningach, że drużyna jest też bardzo zawiedziona tym, że nie wykorzystała szans w Płocku. Mimo że nie zdołaliśmy dowieść zwycięstwa, to drużyna powinna wierzyć we własne siły, że potrafimy grać w piłkę i potrafimy kreować okazje bramkowe. To niesamowicie ważne. Kreujemy sytuacje, ale musimy je jeszcze wykorzystywać. Jeden krok już zrobiliśmy, brakuje kolejnego, czyli wykończenia - ocenił szkoleniowiec wrocławskiego klubu.

WKS zajmuje obecnie trzynastą pozycję w ligowej tabeli. W ubiegłej serii gier zespół z Wrocławia zremisował z Wisłą Płock 1:1.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 7224
Oceny: +20414
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
18.02.2017 / 07:20:06
Ekipa mocna ale nie na Wisłę.
Niezły kamuflaż Urbana na zdjęciu. ;)

Tabela