betclic

Urban: Lech mógł mieć zawał

Ostatnia aktualizacja: 16/10/15 19:29, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Nowy opiekun Lecha Poznań, Jan Urban przyznał na konferencji prasowej przed meczem z Ruchem Chorzów, iż zdaje sobie on bardzo dobrze sprawę z tego, że jego zespół musi zacząć natychmiast wygrywać i punktować w Ekstraklasie.

Po jedenastu rozegranych spotkaniach Kolejorz z dorobkiem zaledwie pięciu punktów jest czerwoną latarnią ligi. Do pierwszej ósemki mistrzowie Polski tracą na chwilę obecną, aż dziewięć "oczek".

- Potrzebujemy wielu kibiców na trybunach, bo oni swoim dopingiem mogą pomóc nam wygrać. Proszę ich o obecność na jutrzejszym meczu. Rozumiem, że są sfrustrowani i dopytują się ile jeszcze można czekać na zwycięstwo? Być może choroba była źle zdiagnozowana, może to nie była grypa, czy jakieś ostrzejsze zapalenie, tylko poważny zawał serca. W dalszym ciągu Lech jest na oddziale intensywnej terapii i kibice są nam cały czas potrzebni - powiedział Jan Urban, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Wydaje mi się, że ta przenośnia jest odpowiednia do sytuacji drużyny, ponieważ potrzebujemy wszystkich. Ja mam nadzieję, że kibice zjawią się jutro przy Bułgarskiej i będą wspierać Kolejorza w walce o trzy punkty - kontynuował.

- To mój pierwszy tydzień pracy z drużyną. Większość piłkarzy była na zgrupowaniach swoich drużyn narodowych i dopiero na dzisiejszych zajęciach będę miał ich wszystkich do dyspozycji. Widzę, że w zawodnikach nastąpiła mała zmiana - wstąpiła w nich nadzieja, a na treningach można zauważyć więcej radości - zaznaczył.

- Wielkie zmiany potrzebują jednak czasu. Od jutra zaczynamy nasz mały maraton siedmiu spotkań w ciągu dwudziestu trzech dni. To nie jest długi okres i niewiele da się w tym czasie zmienić. Kadra jest dosyć wyrównana, dlatego na wielu pozycjach mam wątpliwości i sam jeszcze nie wiem, kto jutro zagra - stwierdził były opiekun Legii Warszawa.

- Musimy zacząć natychmiast wygrywać i punktować w Ekstraklasie. Jesteśmy w takiej sytuacji, że nie możemy sobie pozwolić na wiele wpadek. Potrzebujemy zwycięstw, żeby złapać jak najszybciej kontakt z drużynami, które biją się bezpośrednio z nami o awans do czołowej ósemki - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1369 dni
Ilość komentarzy: 8144
Oceny: -8796
17.10.2015 / 01:58:41
Po zawale bedzie pogrzeb,ale to sie dobrze sklada,bo Urban to "grabarz"

Tabela