betclic

Urban: Lech to najlepszy klub w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 12/10/15 17:57, Komentarzy: 2

8
2
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Nowy szkoleniowiec Lecha Poznań, Jan Urban przyznał na poniedziałkowej konferencji prasowej, iż jego zdaniem Kolejorz to na chwilę obecną najlepszy klub w Polsce.

Były trener warszawskiej Legii na stanowisku zastąpił zwolnionego, ze względu na fatalny początek sezonu, Macieja Skorżę. Mistrzowie Polski po jedenastu rozegranych spotkaniach plasują się z dorobkiem zaledwie pięciu punktów na ostatnim miejscu w Ekstraklasie.

- Lech jest czymś bardzo ważnym nie tylko w Poznaniu i w Wielkopolsce, ale również w całym kraju. Chciałbym podziękować władzom Kolejorza za to, że mają do mnie takie zaufanie i wierzą, że jestem w stanie pomóc drużynie wyjść z tej sytuacji na prostą - powiedział Jan Urban, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Zdaję sobie sprawę, że to wielkie wyzwanie, ale nie obawiam się tego. W zespole jest bardzo duży potencjał. Zawodnicy przecież nie tak dawno pokazali, że potrafią bardzo dobrze grać w piłkę. Wiele aspektów złożyło się na obecną sytuację drużyny, ale problem ten postaramy się jak najszybciej rozwiązać - kontynuował.

- Ja, jako trener Lecha Poznań zrobię wszystko, co w mojej mocy, by zespół zaczął w końcu regularnie wygrywać. Dla mnie na chwilę obecną, Kolejorz to najlepszy klub w Polsce - zaznaczył.

- Jestem przekonany, że każdy z tych chłopaków chce wygrywać i w końcu odbić się od dna ligowej tabeli. Największą walką jaką staczają obecnie to ta z samym sobą. Oni chcą grać tak dobrze, jak wtedy, kiedy zdobywali mistrzostwo Polski dla Lecha - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
jarek62
Zarejestrowany od: 706 dni
Ilość komentarzy: 198
Oceny: +555
Kibicuje:
Lech Poznań Polska
12.10.2015 / 19:31:13
Nie podoba mi się ten gość jako trener.
Junior starszy
zipi11
Zarejestrowany od: 583 dni
Ilość komentarzy: 317
Oceny: +716
Kibicuje:
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
12.10.2015 / 18:03:36
Zabawny maly trener

Tabela