betclic

Urban: Mam nadzieję, że Nielsen będzie w dobrej formie

Ostatnia aktualizacja: 28/01/16 19:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Nicki Bille Nielsen dołączył do Lecha Poznań i trenuje razem z drużyną podczas obozu przygotowawczego w Hiszpanii. Trener "Kolejorza", Jan Urban nie krył radości, że sprowadzenia do klubu nowego napastnika.

- Mam nadzieję, że będzie w dobrej formie fizycznej. Trenował ze swoim poprzednim klubem, więc powinno być dobrze. Jeśli chodzi o wejście do drużyny to nie powinno być z tym problemu, bo w Lechu jest taka grupa ludzi, która dobrze przyjmuje nowych zawodników - powiedział 53-letni szkoleniowiec cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

Duńczyk znany jest z woli walki oraz zaangażowania. - Wiem, że ma taką cechę, ale potrafi też strzelać bramki i liczymy, że będzie to robił. Napastnicy rozliczani są przede wszystkim ze zdobywania bramek, a tych nam potrzebna - dodał.

- Grał w mocnych ligach, w których nie jest łatwo strzelać. Te ligi wymagają dużych umiejętności i często tak jest, że tacy zawodnicy w naszej lidze radzą sobie dobrze. Liczę na to, że teraz też tak będzie - kontynuował.

- W Polsce gra jest bardziej fizyczna i kontaktowa, ale to dla niego nie powinna być jakaś nowość - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela