betclic

Urban: Mamy duże szanse na awans do Ligi Europy

Ostatnia aktualizacja: 06/05/16 18:28, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Wydaje mi się, że te dziewięć punktów wystarczy, żeby awansować do Ligi Europy. Są szanse, moim zdaniem bardzo duże. Musimy jednak jedną rzecz zmienić. Zacząć strzelać bramki – stwierdził na konferencji prasowej przed meczem z Cracovią szkoleniowiec Lecha Poznań, Jan Urban.

Kolejorz na tym etapie rywalizacji plasuje się z dorobkiem dwudziestu czterech punktów na swoim koncie na odległym siódmym miejscu w grupie mistrzowskiej. Do trzeciej na chwilę obecną Cracovii traci sześć "oczek". 

Wydaje mi się, że te dziewięć punktów wystarczy, żeby awansować do Ligi Europy. Są szanse, moim zdaniem bardzo duże. Musimy jednak jedną rzecz zmienić. Zacząć strzelać bramki. Trudno myśleć o zwycięstwach i punktach, jeśli się nie strzela bramek. Mamy z tym problem i doskonale zdajemy sobie z niego sprawę – podkreślił szkoleniowiec mistrzów Polski, cytowany przez "lechpoznan.pl".

Wszyscy jesteśmy świadomi, że mogliśmy mecz z Legią wygrać. To trofeum było w zasięgu ręki i wielka szkoda, że się nie udało go zdobyć. Finały są po to, żeby je wygrywać. Nie ważne w jakim stylu. Teraz jednak mamy przed sobą kolejne finały – kontynuował. 

Liczę, że piłkarze w następnych meczach wyładują złość na sobie po przegranym meczu z Legią i zareagują na tę porażkę jak przed rokiem. Wtedy przegrali Puchar Polski, ale zdobyli mistrzostwo. Potrzebujemy teraz takiego Lecha, który wygrywa. Wygrywa finały, które dadzą nam awans do pucharów. Pierwszy finał zagramy z Cracovią, potem czekają nas dwa kolejne – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1366 dni
Ilość komentarzy: 8141
Oceny: -8807
08.05.2016 / 20:46:44
Urban ty hochsztaplerze,daj se spokoj z trenerka.

Tabela