betclic

Urban: Młodzi zawodnicy szybko się wkomponowali

Ostatnia aktualizacja: 21/01/16 18:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

17-letni Kamil Jóźwiak i 20-letni Tomasz Dejewski po raz pierwszy w swojej karierze uczestniczyli w zgrupowaniu pierwszego zespołu. Bardzo pozytywnie ich udział w obozie podsumował trener Lecha Poznań, Jan Urban. 

- Nie tylko w sparingu, ale też w treningach i gierkach taktycznych obaj pokazali się z dobrej strony. Wyjechali z nami, bo byli wyróżniającymi się piłkarzami w rezerwach. Przyglądaliśmy się im od dłuższego czasu – przyznał 53-latek, cytowany przez "lechpoznan.pl".

Zarówno Kamil Jóźwiak, jak i Tomasz Dejewski zagrali po czterdzieści pięć minut w spotkaniu kontrolnym z FK Ufa, który w ostatecznym rozrachunku zakończył się remisem 1:1 (1:0). 

- Drużyna przyjęła ich dobrze, a to bardzo ważne, bo to nasi zawodnicy z drugiego zespołu i w tym pierwszym kontakcie trzeba im pomóc. To im pomogło, bo dzięki temu czuli się swobodnie w nowym otoczeniu i myśleli tylko o treningu i grze – zaznaczył były szkoleniowiec warszawskiej Legii.

- Na głębsze analizy i opinie jest za wcześnie. Nie są skazani na to, że wrócą do drugiej drużyny, ale nie jest powiedziane, że z nami zostaną. Wybraliśmy ich i teraz mają szansę, którą mogą wykorzystać – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela