Urban: Mogliśmy wygrać we Wrocławiu

ASInfo
Lech Poznań zremisował na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1 (1:0) w ramach 14. kolejki Ekstraklasy. Zdaniem szkoleniowca gości, Jana Urbana jego drużyna, mimo słabej postawy w pierwszej połowie, mogła pokusić się o trzy punkty w tym starciu.

Po jednej połowie dla każdego zespołu. W pierwszej Śląsk miał przewagę i swoje sytuacje również. Będziemy szukali przyczyny tego, że zagraliśmy tę część dość bojaźliwie. Druga połowa była już zupełnie inna i żałujemy, bo była szansa na trzy punkty -

W naszej sytuacji musimy punktować wszędzie, jak za trzy punkty to tym lepiej. Zostawiliśmy mnóstwo zdrowia by odrobić wynik i zdobyć zwycięską bramkę, nie udała się ta sztuka, ale nie będziemy też lamentować. Gramy dalej -