betclic

Urban: Musimy udowodnić naszą wartość

Ostatnia aktualizacja: 30/10/15 17:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Szkoleniowiec Lecha Poznań, Jan Urban przyznał na konferencji prasowej, że w Ekstraklasie nie ma łatwych spotkań, a klasę zespołu trzeba pokazać na boisku.

W następnej ligowej kolejce drużyna "Kolejorza" zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Mecz ten zostanie rozegrany 31 października o godz. 20:30.

- Mecz ze Śląskiem jest dla nas bardzo ważny, ponieważ jutrzejsze zwycięstwo da nam kontakt z zespołami, które są tuż nad strefą spadkową. To na pewno da więcej pewności siebie piłkarzom, którzy w końcu uwierzą, że możemy zrealizować swoje cele - mówił Urban cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Lech musi punktować wszędzie. To my jesteśmy aktualnym mistrzem Polski i musimy to udowodnić jutro na boisku. Znamy jednak polską ligę i wiemy, że wszystko może się tutaj zdarzyć. Nie ma w Ekstraklasie łatwych spotkań. Śląsk ma swoje problemy, ale to bardzo doświadczona drużyna. Trener Pawłowski stara się jaj najlepiej poukładać tą drużynę - dodał były szkoleniowiec Legii Warszawa.

- Śląsk gra naprawdę fajną piłkę. W ostatnim czasie coś nie do końca się układa w zespole, ale myślę, że duży wpływ na to ma sytuacja w klubie. Nie chcę się jednak zagłębiać w te sprawy i skupiam się jedynie na "Kolejorzu" - zakończył 53-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela