betclic

Urban: Niektórzy gracze fizycznie nie dawali rady

Ostatnia aktualizacja: 08/11/15 20:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

- Cieszę się, że wygraliśmy ostatni mecz tego długiego i intensywnego maratonu - mówił po ostatnim gwizdku sędziego Jan Urban. Jego Lech Poznań rozbił 3:1 Górnika Łęczna.

- Widziałem po niektórych zawodnikach, że tyle spotkań dało im się we znaki, ponieważ fizycznie dzisiaj nie dawali sobie rady. Na pewno cieszy mnie postawa Karola, który w drugiej połowie zagrał wyżej i jako „dziesiątka” radził sobie bardzo dobrze - przyznał Urban cytowany przez oficjalną stronę mistrzów Polski. 

A jak szkoleniowiec Kolejorza ocenił przebieg tego spotkania? - Wszystko zaczęło się dla nas dobrze, bo szybko strzeliliśmy gola. Górnik Łęczna zagrał na swoim dobrym poziomie, parę razy próbowali nas zaatakować z kontry i kilka razy było bardzo niebezpiecznie pod naszym polem karnym. W drugiej połowie ta czerwona kartka dla Radosława Pruchnika pomogła nam, bo pozwoliła wykreować więcej sytuacji bramkowych - zauważył. 

- W tym spotkaniu brakowało mi szybszej gry piłką i bliższego podejścia do przeciwnika. W pierwszej połowie nie robiliśmy tego i mieliśmy wiele problemów. W przerwie powiedziałem zawodnikom, żeby jak najszybciej zmienić ten aspekt gry. Wydaje mi się, że udało nam się zniwelować te błędy i poprawić naszą skuteczność - podsumował były opiekun warszawskiej Legii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!