betclic

Urban po porażce: Nie mam pretensji do piłkarzy

Ostatnia aktualizacja: 30/07/16 07:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Lech Poznań znów rozczarował. W trzecim meczu nowego sezonu "Kolejorz" przegrał z Jagiellonią Białystok 0:2. - Nie mogę mieć pretensji do zespołu, bo zostawili mnóstwo zdrowia - mówi Jan Urban.

Lech fatalnie rozpoczął rozgrywki - po trzech kolejkach ma na koncie tylko jeden punkt. Nie strzelił jeszcze gola, stracił cztery.

- Znowu się trzeba tłumaczyć, ale jest z czego. W dzisiejszym spotkaniu nie działo się nic wielkiego, jeśli chodzi o sytuacja bramkowe, aż do gola. Nie mogę mieć pretensji do zespołu, bo zostawili mnóstwo zdrowia. Jesteśmy jednak w tym samym miejscu i możemy rozmawiać znowu o tym kiedy zaczniemy zdobywać bramki - komentuje Urban.

- Przeciwko nam zagrała dzisiaj Jagiellonia, która była przede wszystkim dobrze zorganizowana w defensywie. Początek sezonu jest bardzo zły dla nas, ale tak to wszystko się poukładało i teraz musimy odwrócić złą sytuację. Do tego potrzebna nam jest oczywiście seria zwycięstw. Nie możemy udawać, że nic się nie stało - początek jest bardzo zły. Wszyscy przecież żyjemy z dobrych wyników - podkreśla trener Lecha.
Źródło: www.lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela