betclic

Urban: Ruch jest podobny do Cracovii

Ostatnia aktualizacja: 11/03/16 18:23, Komentarzy: 0

1
0
Fot. ASInfo

Lech Poznań zagra na wyjeździe z Ruchem Chorzów w ramach 27. kolejki Ekstraklasy. Na przedmeczowej konferencji prasowej trener "Kolejorza", Jan Urban przyznał, że jego zespół czeka trudne zadanie.

- W Chorzowie gra się trudno. Czeka nas nie łatwe zadanie, ale nie jesteśmy słabsi od Ruchu. Zapowiada się więc ciekawy mecz - powiedział 53-letni szkoleniowiec, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Pozycja Ruchu w tabeli nie jest przypadkowa. To zespół z doświadczonymi zawodnikami. W środku pola mają Iwańskiego i Surmę, do tego dochodzi Zieńczuk. Korzystają ze swojego doświadczenia, do którego dochodzi młodość, która dobrze w tej drużynie funkcjonuje - dodał.

- To zespół podobny do Cracovii. Wiele o tych drużynach mówi ich spotkanie bezpośrednie, które zakończyło się porażką Ruchu 3:2. To było bardzo emocjonujący mecz. Obie drużyny wiedzą co zrobić z piłką, może w inny sposób, ale są bardzo efektowne i będziemy musieli się temu stylowi gry przeciwstawić. Ruch lepiej czuje się w grze z kontrataku, ale to wynika z tego, że ma Stępińskiego i Mazka. Szukają w swojej grze prostopadłych podań - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela