betclic

Urban sprawdzi strzech piłkarzy rezerw

Ostatnia aktualizacja: 24/08/16 07:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Paweł Tomczyk, Dawid Kurminowski i Kacper Chodyna od wtorku trenują z pierwszą drużyną poznańskiego Lecha. Cała trójka do piątku będzie pracowała pod okiem trenera Jana Urbana - informuje oficjalna strona ekipy z Wielkopolski.

Zaproszeni na treningi piłkarze na co dzień trenują w zespole prowadzonym przez Ivana Djurdjevicia. Wystąpili oni we wszystkich trzech rozegranych przez rezerwy meczach ligowych. Chodyna zagrał w nich od pierwszej do ostatniej minuty, Kurminowski strzelił dwie bramki, z kolei Tomczyk w każdym z tych meczów pojawiał się na boisku po przerwie.

– Moje wrażenia po pierwszym treningu są bardzo pozytywne. Marzyłem o tym, żeby być częścią pierwszej drużyny. Zajęcia są bardzo ciekawe, gra jest zdecydowanie szybsza niż we wcześniejszych zespołach, w których występowałem. Nie pozostaje mi nic innego niż walczyć, aby pozostać w pierwszym zespole na dłużej
- podkreśla Tomczyk cytowany przez lechpoznan.pl.

Napastnik drugiego zespołu Kolejorza z dużymi nadziejami podchodzi do treningów z pierwszą drużyną. W poprzednim sezonie w drużynie juniorów starszych Tomczyk zdobył 21 bramek, o jedną więcej niż Dawid Kurminowski. 18-latek na początku przygotowań do obecnie trwającego sezonu został włączony do kadry drużyny prowadzonej przez Djurdjevicia.

– Myślałem od pewnego czasu o tym, że w przyszłości mogę dostać szansę treningów z pierwszą drużyną. Dobrze mi szło w drużynie juniorów starszych, później miałem okazję gry w rezerwach i bardzo cieszę się z tego, że teraz mogę trenować z pierwszym zespołem. To niesamowite wyróżnienie i motywacja, która napędza mnie do dalszej pracy - przyznaje snajper.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!