betclic

Urban: Stać nas na lepszą grę

Ostatnia aktualizacja: 23/10/15 21:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Jan Urban, trener Lecha Poznań, na konferencji poprzedzającej mecz z Legią Warszawa powiedział, że jego drużynę stać na jeszcze lepszą grę.

- Lecha stać na lepszą grę niż we Włoszech. Tam mieliśmy dosyć dużo szczęścia, ponieważ gospodarze stworzyli sobie dużo sytuacji, których nie wykorzystali. My chcieliśmy zagrać defensywnie, bo dobrze wiedzieliśmy, że naszą szansą na sukces są stałe fragmenty gry oraz kontrataki. Legia nie ma takiego poziomu jak Fiorentina, dlatego w Warszawie zagramy inaczej. Stać nas na jeszcze lepszą grę - mówił cytowany przez oficjalną stronę Lecha.

- Kolejne dobre wyniki sprawią, że ta drużyna odbuduje się mentalnie. Pozytywny wynik zawsze dodaje pewności siebie i umacnia w przekonaniu, że piłkarz potrafi. To ważne dla samopoczucia całego zespołu - dodał.

Następnie Urban ocenił najbliższego rywala lechitów, czyli Legię Warszawa - Legia Warszawa jest zespołem, który pokazuje się w europejskich pucharach i prawie co roku dochodzi do finału Pucharu Polski. Również w Ekstraklasie radzą sobie dobrze. Każdy z nas zna ten zespół, ale ja trochę inaczej patrzę na nich, bo tam byłem i widziałem ten klub od środka. To jest pomocne przy takim spotkaniu. W Legii zmienił się jednak trener i trudno powiedzieć w jakim składzie zagrają w najbliższą niedzielę. Jest tam też kilku zawodników, z którymi nie pracowałem w Warszawie.
Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!